Odpust 2k18

29. august 2018 at 11:12 | Nauesin |  Deníček

Aneb konec léta se má oslavit ve velkém a tak jsem si sebrala svých pět švestek a vydala se slavit. Přesněji jsem se přemístila několiko málo kilometrů do nedalekého městečka Kravaře, ve kterých se konal Kravařský odpust. Po tři dny jsem se s kamarádem sebrala a pěšky došla na místo konání plné kolotočů, hudby, jídla a pití.


První den se rodičům zmohlo jít se mnou, tak se tam všichni rodičové bavili, nadávali na své děti samozřejmě a plánovali cestu na Oktoberfest. Díky bohu se všichni názorově shodli, když došlo na politiku.

S mamkou jsme se vydali na velký řetiskáč, který nás točil ve výšce 30 metrů a otec to jistil z dola a všechno to pro jistotu točil a fotil. Je pravda, že na kolotočích jsem nebyla ani si nepamatuju, všechno se to za ta léta zdražilo víc než dvakrát, ale s tím my nic nezmůžeme.

Večer jsme zůstali ještě na nějaký živý koncert, nějakou cover bandu, jejíž jméno jsem si nezjišťovala. Já za pár hodin vypila 3x Sex on the beach a po cestě ještě jednu medovinku a rodiče odešli, já s kamarádem šla domů a zbytek noci jsme se věnovali bohulibému nic nedělání a koukání na memes v dobré náladě.

Následující dva dny se více méně opakovali, vždycky jsme vypili nějaké ty tři předražené drinky za večer, poseděli, poslouchali hudbu, bavili se a jedli nudle.

Druhý den jsme byli pozvaní na oběd rodinou od kámoše, šli jsme do takové poměrně luxusní restaurace, kde dělali všehovšudy 5 a půl jídel za zvýšené ceny a prodávali překvapivé množství pití a alkoholu.

Večer hráli Kabáti, no bohužel jenom opět cover banda, ale i tak to stálo za to. Zašla jsem k pódiu a pokoušela se o něco jako tanec do rytmu :D

Poslední den jsme strávili doma, hráli Zaklínače na Xboxu a večer jsme zašli na kolotoče. Kámoš tam měl nějakou osobní vendetu s jinou osobou a já vylezla celá otlučená z autíček :"D Každopádně to bylo fajn. Poslední noc tam hráli Mirai a tak tam bylo znatelně více lidí než předchozí dny. Člověk si nemohl pořádně nikam sednout, nic objednat, protože u stánků byly řady na 10 metrů a pohybovali ste se rychlostí 1km/h. Tolik lidí bez hudebního smyslu, damn. Sem tam jste mohli cítit trávu a poslouchat rozhovory přiopilých teenagerů, krása. Před stagí bylo samozřejmě plno, tak jsme si s kamarádem koupili nudle a došoupali jsme se na travnaté prostranství, cestou jsme narazili na kapelu, která procházela uličkou směrem na pódium and couldn't give a shit about it. Na druhém břehu řeky, naproti místa, kde jsme si sedli do trávy se v 9 hodin měl konat závěrečný ohňostroj, který trval přibližně 10 minut a my seděli tak blízko, že na nás jeho kousky pršely. Wunderbar. Nějaké kousky jsem zvládla natočit na mobil, no velmi chytře na výšku. Kdy já se už poučím?

Jediná věc, která mě dost štvala, bylo počasí. Celé dny bylo na večer kolem 13 stupňů a docela se divím, že jsem neonemocněla, vzhledem k tomu, že jsem popíjela míchané nápoje s ledem.
Celkově jsme tak zevlili kolem and had a good time. Konečně jsem se nemusela soustředit na všechny věci poslední doby, které tížily moji mysl.


Už v neděli odjíždím do Německa, tak jsem celá natěšená a vystresovaná. V pondělí přijedu a v úterý už se začneme učit. ayyy. No, učit. Máme nastoupit na přípravný kurz, takže nevím, co si od toho přesně slibovat. Skutečná výuka začíná až v polovině října, takže doufám, že budu mít ten měsíc na rozkoukání a vyřízení všech potřebných věcí. A Oktoberfest. :D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 MOE MOE | Email | Web | 29. august 2018 at 13:11 | React

Sounds like fun :)

2 Nauesin Nauesin | Web | 29. august 2018 at 14:21 | React

[1]: it was :3

3 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | Email | Web | 30. august 2018 at 13:21 | React

Atrakce sice nejsou úplně něco, co bych sama vyhledávala, ale to jsem já. :D Good you had fun. :3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama