Guess who's back

9. february 2018 at 9:24 | Nauesin |  Deníček
Velmi ráda bych se vymluvila na školu, jak strašně nestíhám a jak jsem tedy nemohla vlastně psát články, ale to bych lhala a docela nehezky :D Důvod, proč jsem už tři měsíce nepáchla na blog je jednoduchý- nechtělo se mi :D Zaměřila jsem svůj fokus na jiné věci a blog jsem tak trochu vypustila z hlavy. Pro ty, kteří na mě ještě nezapomněli, se tady pokusím zhrnout, co všechno se stalo:

- Posledně jsem psala o svém nástupu na výšku. Pořád tam jsem :D Před měsícem a něco málo dní jsem dokončila první semestr, mám 30 kreditů, tak, jak jsem chtěla a tak, jak je to přece jenom doporučeno. Ke svému údivu jsem zvládla i zkoušky z němčiny, které jsem nějakým způsobem zahalůzovala na Dčka. Weheeee. Celkově se tam prozatím spíše nudím, než bych se stresovala, za celou dobu jsem se učila pořádněji (asi tak 2 hodiny) dvakrát. A pořád hezky prokrastinuju s učením, pěkně čekám na den před zkouškou večer, abych se donutila učit se. :) (pls kill me)
Takže škola v pohodě, moje peněženka a játra trpí více, ale co už.

- Pomáhala jsem spolužákovi s angličtinou, doučovala jsem ho na "FCE" zkoušku, na gramatiku, kterou dvakrát nedal. Do třetice všeho dobrého po mém doučování měl o 20 bodů více, než předtím a dokonce celkově i více, než já :D (To víte, já se na angličtinu neučím...)

- Oslavila jsem svoje druhé kulatiny. Fuj, dokonce i já stárnu ;; No, když říkám oslavila, tak to neznamená, že jsem měla oslavu, jenom jsem prostě ze dne na den zešedivěla. haha. Už nejsem týnejdžr. chjo.

- Pokračuju v noblesním poslání psaní básniček. Jak jsem posledně postovala svůj první pokus v básničení, tak jsem od té doby napsala spousty věcí, něco přes 60 básníček včetně několika haiku C: Budu je vám sem později házet, tak si můžete přečíst. 60 jich opravdu nebude, dám sem jen ty, co si podle mého uznání zaslouží... no, nějaké to uznání. Minimálně malou pozornost. :D

- Hry zabírají v posledních dnech velmi velkou část mého života, přece jenom jsem už přes měsíc doma, takové hezké prázdniny mám. Do školy se zase řítím až 19.

- Co jiného dělat, když se člověk nudí, než sledovat seriály, že ano. Dodívala jsem The Big Bang Theory, respektive všechny díly, které jsou v současné době venku, začala jsem sledovat spousty dalších, jako například Himym(už se blížím ke konci a děsím se), Shameless, Lucifer, Suits, The Punisher, Daredevil a světe div se, poprvé v roce 2018 jsem začala se sledováním Friends. (Jo, vážně bývám ráda velmi pozdě u trendů c:)

- Anime jsem už neviděla ani nepamatuju. Co už.

- Dodívala jsem všechny Marvelovské filmy, které existují (vlastně až na Hulka, ale kdo by se obtěžoval koukat se na to...) a už se nemůžu dočkat všech ostatních, které se řítí pomalým či rychlejším krokem do kin. Avengers, Ant-man, Venom, Black Panther, Deadpool... hah. Jo a taky Ready Player One. Vypadá zajímavě.

- Vánoce byly jako vždy takový malý propadák. Těžko říct proč, ale v posledních letech jsem nebyla schopna si užít žádné svátky. Jediná fajn věc, která z Vánoc vzešla, je kávovar, který si naše rodinka pořídila, takže všichni máme velkou spotřebu mlíka a vody a instantní káva, to je co?

- Jo, určitě se toho stalo spousta, ale podrobnosti sem psát nebudu. Stejně by vás to nezajímalo :D


Tak zase někdy příště~
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Aya Aya | Web | 9. february 2018 at 13:30 | React

To se docela máš, že si se školou nemusíš dělat takovou hlavu. Já kdybych se neučila pravidelně, tak už tam nejsem. Školní povinnosti pro mě byly v prvním semestru dost náročné a věděla jsem sice do čeho jdu, no stejně jsem ráda, že jsem o zkouškách nemusela nic moc dělat, resp. nechodit  do školy a válet se doma!:D Woah, jaká to náhoda, zrovna jsem se minulý víkend rozhodla dokoukat Marvelovské filmy taky! Teda ještě to je stále v procesu. :D Měla jsem pěkný několikaletý skluz, vlastně měla jsem ty příběhy ráda už od dětství, jen je znám z formy animovaných seriálů, takže jsem vlastně třeba Avengery viděla pořádně teprve teď. :D Fakt ostuda, ale lepší pozdě než nikdy a ještě toho před sebou mám celkem dost. XD Ještě že mi škola taky začíná až 19. a mám stále čas na ulejvání! XDD Týjo taky mám deprese z toho, až nebudu týnejdžr, naštěstí ale mi ještě pár měsíců zbývá! >DD A btw dík za vtipný vystihující koment :DDDD

2 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | Email | Web | 9. february 2018 at 19:08 | React

Well well well, look who's finally back!

Přeju ti, aby ti to se školou takhle vycházelo i nadále, osobně bych se s takovým přístupem asi zbláznila a zhroutila, ale pokud to funguje, proč ne. :D

Osobně mám teď období, kdy jsem dostala obrovskou chuť podívat se zase jednou na pár Ghibli filmů ... Howla už mám za sebou, na čekačce mám Spirited Away a Mononoke Hime. Co na tom, že tu mám už pár měsíců stažené nové Star Wars, že ... nějak se k nim nedokážu dokopat.

3 Nauesin Nauesin | Web | 10. february 2018 at 9:45 | React

[1]: ajéje :D já teda měla taky skluz na Kapitánovi třeba. Ty díly jsem viděla až teď. Ale zase jsem viděla například ty Avengery a Thora no. Tak si užij zbytek podívané :D
haha není zač :D

[2]: já uvidím, jak dlouho to bude fungovat mně, no :D Za celý svůj život jsem se nenaučila se učit, takže tohle je jediné, co zvládám. Bohužel.
Mhmmm Ghibli filmy... taky bych se na ně zase mohla podívat. tedy ty, které jsem ještě neviděla. a že jich je XD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama