I will flip my shit if someone has troubles viewing this layout.

Diary entry

16. february 2018 at 9:15 | Nauesin |  Deníček


Už se to blíží neústupným krokem. Ještě poslední volný víkend a jsem zpátky ve škole jako na koni :D Po tom více než měsíci doma jsem tak trochu v koncích. Každý den se nudím, takže se do té školy i docela těším :D Sice mi bude chybět vstávat v 8 - 9, místo takových krásných hodin teď budu vstávat v 6... ale co se dá dělat. Jednoho krásného dne jsem si udělala rozvrh, tentokrát to šlo mnohem lépe, než napoprvé, samozřejmě. Nejen, že vím, jak se vyznat ve stagu, taky jsem neměla s tím rozvrhem moc na výběr, musela jsem si vybrat předměty do němčiny, ty měly vždycky jen jeden termín a podle nich si zařídit angličtinu. Docela mě děsí noví učitelé, a že jich není málo. Asi na polovinu všech předmětů mám nové učitele, tak snad budou v pohodě ;; (protože do teď jsem měla štěstí na více méně pohodové lidi, tak čekám, kdy se to změní :D)

Včera mi po většinu večera hrálo v hlavě Hej Hej Monika od Pewdse, a bylo mi úplně jedno, že nerozumím ani jednomu slovu :D Áno, hrála jsem nějaké to Doki Doki Literature Club, ačkoliv jsem teprve za první částí, vím, jak to skončí, takže si nejsem úplně jista, že se mi to chce dohrávat. Taky se mi zdá, že na všeobecný hype, který tato VN dostala, si ho nezaslouží. Chápu, proč to všechny lidi tak šokuje, ale aby se kolem toho vytvořil takový velký fandom a nespočet písniček? why. :D Jo, nápad to je zajímavý, to určitě. Provedení taky :D A mě osobně se to zalíbilo i hlavně díky těm básničkám. Ale zase taková sezace to nemůže být.

Od doby, kdy jsem psala poslední deníčkovský článek jsem zvládla zase rozkoukat další seriály (protože jich mám málo, že. To je jak s anime... ffs, kdy já se poučím.) Konkrétně Black Mirror, na které jsem si brousila drápky a Jessica Jones, protože Tennant. Na moji obranu jsem ale konečně dokoukala Himym. A jako asi většinu lidí mě konec docela znepokojil. Znehodnotil naprosto celý seriál :D Ale totálně... (o tom, že Robin a Barney měli být spolu se ani nebudu zmiňovat)

Dneska jdu večer do kina na Black Panther, už se nemůžu dočkat :D (za předpokladu, že mě to venku nezasněží. Like seriously, proč jsme na Vánoce měli hovno a ne sníh a teď to najednou všechno musí přijít?)

Což mi připomíná... Už jste viděli trailer na Deadpool 2? Nedokážu vyjádřit, jak moc se mi líbí, jak Deadpool boří čtvrtou stěnu :D (yeah, anglicky to zní líp.) Takový krásný zcizovací efekt ve filmu :D Love it. (I love how they mock DC. It's a metal arm! It's not like we're trying to remove a mustache!)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Simix Simix | Web | 17. february 2018 at 16:53 | React

|Ahoj :)
Ta písnička je dost dobrá :)
Jo, vím jaké to je, když se doma nudíš, že i pak do školy se začneš těšit :D
No jo STAG ... trochu nerozumím tomu, že někteří mají předměty i za 7 kreditů a mají jich strašně málo a my (náš obor) má předmětů hromadu a nedají ti celkově skoro ani 20 kreditů :D To zase přeháním, ale prostě chápeš, ne?
Říká se, že vysokoškolák si může sestavit rozvrh podle sebe, ale víceméně je to už všechno daný. Termínů není tolik a ještě ke všemu se to třeba kryje s něčím (povinný předmět) s předmětem, co by sis chtěla sama od sebe zapsat.
Trailer na Deadpool jsem asi viděla, ale samotný film ještě ne :D Jo počkat, na Deadpool 2? Tak to ne. Včera jsem se s kamarádem a kamarádkou bavila o Deadpool a docela je udivilo, že jsem to ještě neviděla. No nic, měj se :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement