I will flip my shit if someone has troubles viewing this layout.

Update on my life

2. august 2017 at 10:55 | Nauesin |  Deníček
Haha. Tak jsem tu zase delší dobu nebyla. Skoro týden! ah gosh.Tak jsem dostala svoji první výplatu :D Sice to bylo jen a pouze za dva dny v červenci, ale jsou to peníze~ 1,5k neleží normálně jen tak na ulici, že. Slíbila jsem otci, že ho z první výplaty pozvu na pivo, tak to musím ještě splnit. Je to zajímavý pocit. Je to hezký pocit :D Samozřejmě, až dostanu ten zbytek za těch x dní, co jsem na brigádě, bude to ještě lepší a na to se já opravdu těším.

Můj foťáček, který ovšem moc nepoužívám, má bolístko. Nefunguje mu zaostřování a oprava bude stát 4,7k ;w; Díky bohu jsou mí rodiče na tolik ochotni mi přispět, vlastně zaplatit většinu, že to moje peněženka ještě přežije.

Zítra mám poslední směnu, weheeee~ A zrovna když jsem si začínala zvykat na dvanáctky, naučila jsem se tam najít nějakou tu práci, abych se zabavila, mi to končí. Původně jsem měla mít směny ještě nějak celou polovinu srpna, ale evidentně mě tam už nemají kam vecpat, takže zítra je to poslední. To už zvládnu levou zadní.

Důvod, proč mám brigádu jen do poloviny srpna je některým možná známý,a to sice protože druhou polovinu mám v plánu se učit na tu za**anou maturitu, abych to měla konečně z krku. Zbývá mi jen ústní čeština, bohužel mi to uteklo o dva body :D Opravdu ráda bych si stěžovala, jak je náš školský systém na dvě věci, ale to zaprvé všicni víme, zadruhé s tím nic neuděláme a zatřetí se mi to nechce opět řešit.

Ještě jsem se nezvládla vyjádřit k designu blogu, který jsem změnila. Respektive si stáhla od jedné blogerky, odkaz na ni je snad všude :D dole v boxu a na jejim designu taky. Říkala jsem si, že by to chtělo nějaký kvalitní design, ale protože já grafiku dělat neumím, tak jsem si našla free grafiku od nadaných lidí :D Možná si v budoucnu nechám udělat na zakázku nějaký. Pokud se k tomu odhodlám. (Změna designu tu bude asi častěji, než byste chtěli, v těchto věcech jsem fakt příšerná. Pořád potřebuju nějaké změny)

Opět jsem se vrhla do sledování Orange is the new black, geniální seriál, pro ty, co neznají, vřele doporučuju. Vyšla nová série, takže jsem byla natěšená jak štěně :3 zatím mě to nezklamalo.

Včera jsem byla poprvé na nehtech. Protože mám naprosto příšerné nehty, třepí se mi a mě už došla trpělivost se na to koukat, zainvestovala jsem trochu a udělala si radost. Zašla jsem si k naším vietnamským spoluobčanům, nechala si udělat gelové nehty a jak jinak, než černé :D Něco takového mám prvně, chvíli jsem se cítila fakt příšerně, moje nehty jsou normálně kratičké, ale teď je najednou mám všechny dlouhé a pevné a já musela vypadat legračně. Rozumějmě si, nejsem ten typ holčičí holky, make-up nenosím, obočí si nemaluju, kabelky nenosím, chodím v legínách a obyč tričku, ale na takový luxus jsem si prostě jednou zajít musela. It feels good. Pořád na ně makám, jsou tak smooooth. ahhhh~ Slečny jsou opravdu talentované :D Jen mi mírně zbrousili kůži a mě tekla krev. Whatever, neumírám, tak je to dobré. Namalovala mi tam kytičku na prostředníčky a dala kamínek. Hezky decentní, nic přehnaného, tak jak to mám ráda.

Na konci srpna mám ještě přijímačky na výšku. Podala jsem si dvě, na dva dvouobory. Angličtina + Historie a Angličtina + Němčina. Tak či tak, pokud se dostanu tam či tam, se pravděpodobně budu hrabat ve spoustě literatury, ahahahaha gonna be fun.

Odpoledne pádím za přítelem do nemocnice, chůďa by mi umřel. Ah... snad to tam se mnou nešlehne na zem, nesnáším nemocnice, doktory, jehly, nemocniční zařízení, fujky. Ale nic mě nezastaví. Nesu s sebou flashku s GoT s07e03, tak snad mu to půjde spustit na mobilu a alespoň se nějak zabaví. Bohužel jedu až dnes, včera jsem už nestíhala návštěvní hodiny, ale aspoň vím, že je v pořádku. Boha.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Simix Simix | Web | 2. august 2017 at 18:49 | React

JO brigádka a mít penízky, to je fajn :D
Aspoň, že jsou rodiče tak hodní a opravu foťáku zaplatí, z té brigády, co sis teď vydělala, by to asi moc nešlo :)
jééj, tak tu maturitu ti nezávidím, mě se naštěstí povedla :)
Když to uteče o bod, nebo i o dva, tak to dost naštve. Tak hodně štěstí :D
Mě se nehty taky třepí, strašné. :D
V nemocnici taky good luck.
Tak se měj a hezký blog. Koukám více méně Japonský? Nebo K-blog? :)
Tak pa.

2 n. n. | Web | 2. august 2017 at 20:14 | React

tiež som toto leto začala chodiť na brigádu a bol to naozaj skvelý pocit, keď mi prišla prvá výplata :)
mňa maturita čaká tento rok + prijímačky na vš, tak so toho trochu desím

3 Alxemi Alxemi | Web | 4. august 2017 at 18:46 | React

Spousta povinností a starostí, ale i trocha radosti v článku. :)

4 Aya Aya | Web | 6. august 2017 at 11:17 | React

Gratuluji k výplatě, já se nikdy nemůžu ubránit radosti, když si donesu penízky z brigády. :DD Jinak co máš za foťák? Ono je někdy lepší koupit novou věc než dát většinu za opravu, ale samozřejmě záleží na modelu apod., no skoro 5K je teda pálka, ještě že se mi v poslední době nic nepokazilo... :D A hodně štěstí s maturitou i přijímačkama, snad se ti to podaří! ^^ Na jakou školu se hlásíš?

5 Nauesin Nauesin | Web | 6. august 2017 at 16:59 | React

[1]: děkuju :D nom... dejme tomu japonský, ale spíše zatím jen ten design no :D

[2]: tak hodně štěstí! :D

[4]: Já mám teda zrcadlovku za 15k, takže oprava je ještě přijatelná. Tak či tak drahá, no.

6 Aya Aya | Web | 6. august 2017 at 19:37 | React

[5]: To je potom pochopitelné, tak snad ta oprava dobře dopadne a budeš ho mít jako nový. :D Jakou máš značku a model? :) Já jsem nikdy žádnou elektroniku závažně požkozenou neměla, ale už se děsím dne, kdy to přijde a výplata bude fuč.

7 Nauesin Nauesin | Web | 6. august 2017 at 20:23 | React

[6]: Nikon d3100 mám, už trochu starší, no :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement