I will flip my shit if someone has troubles viewing this layout.

Minulost, přítomnost, budoucnost aneb další deníčkový zápis

26. august 2017 at 10:02 | Nauesin |  Deníček
I have hard times making up titles -3- I ran out of cool quotes *sighs*


Nevím, jak u vás, ale tady to počasí za oknem je fakt strašné, proto sem dám trochu krásy.

Už jste někdy dělali spoustu věcí, které byste normálně nedělali, jenom proto, abyste posunuli dělání úkolů? Učení? Já dokonce i uklízela. Nom. Ať už se mi to líbí nebo ne, sama jsem se do toho namočila. Jak už jsem v minulých zápisech několikrát zmiňovala, nic se bohužel nezměnilo a já pořád musím dodělat maturitu. No a protože konec měsíce, konec prázdnin se blíží, je nejvyšší čas se opravdu začít připravovat. A právě proto dělám spoustu jiných věcí.

Dokonce jsem si po dlouhém rozhodování půjčila od přítele kytaru a rozhodla se, že tomu dám šanci :D Připadám si jako debil. Moje prsty prostě začnou nopovat. Like. Nope. Just nope. Seriously, jak to ti lidi dělají, že je ohnou do takových křečovitých pozic?! Kvůli té holce jsem si musela i ostříhat nehty. Gelové. Protože by to prostě nešlo :D Anyhow, moje prsty trpí, ty struny jsou nehorázně tvrdé and I'm having hard times. This guna b fun. Lul. Asi si počkám na to trsátko, než vůbec pořádně začnu!

Podnikli jsme s přítelem ještě takový malý výlet na konec prázdnin, protože proč ne. Tak nějak spontánně jsme se rozhodli jet na Jižní Moravu do Lednice (na Lednici? idk...) Věděli jste, že ČDčko provozuje 24hodinové jízdenky?! Jakože vážně. Máte jednu jízdenku na 24 hodin, můžete jezdit kam chcete, kolikrát chcete. To je hrozně cool. Vyjde mnohem líp, než obyčejná jízdenka z místa A do místa B a já pořád nechápu, jak je to možné a proč jsem o tom nevěděla. Osobně pochybuju, že o tom ještě někdo vůbec ví. Jízdenka teda pro jednoho stála 340Kč. Celý den nám ovšem propršelo U.U Díkybohu to nebolo zas až tak hrozné. Koneckonců zahrady Lednice jsme zvládli projít, když ještě nepršelo, bylo jen tak pochmurno. Pršet začalo až když jsme byli vevnitř na prohlídce. Prošli jsme královské apartmány. Vždycky jsem ráda pokukovala po tom, jaký nábytek měli v dobách minulých :D Na závěr našeho výletu jsme si dali drahý oběd v restauraci poblíž, ale damn bylo to dobré.

O pár dnů později jsem se ukázala na přijímačkách na výšku. Angličtinu jsem zvládla dodělat a ještě jsem se 15 minut nudila. Později jsem přišla na to, že jsem udělala takovou blbou chybu! Zaboha jsem si nemohla vzpomenout, že "not moral" je "amoral"(například). Já tam zkoušela snad všechny předložky, žádná mi neseděla, ale na a- jsem si opravdu nevzpomněla. Ah, lovely brainfarts. Vtipné bylo, že na němčině jsem byla sama :) Docela mě to pobavilo, jsme měli soukromou session s učitelem tam. To už jsem měla trochu víc problémů si vzpomenout, jak se vlastně německy mluví. naposled jsem dělala maturitu z němčiny (Nějak jsem ji zvládla na 2, fakt nevím jak.) a vzhledem k tomu, že ji normálně nepoužívám tak, jako angličtinu, docela mi trvalo, než mi mozek naskočil. Ale naskočil. Nějak. Dokončila jsem to ještě před časovým limitem, snad to nebylo až tak hrozné. Momentálně čekám na výsledky.

Konečně jsem viděla Wonder Woman. Musím říct, že nejsem až takový geek, takže jsem o WW nic moc nevěděla, pouze jsem předtím viděla trailer. Osobně DC moc... no, nesleduju a nikdy jsem nečetla. (Od Marvelu jsem četla pouze Avengers a to ještě jen první díl :D) Film mě ale velmi nadchnul, měl moc hezkou kameru, zajímavé efekty, z bitev jsem dostávala husinu a celkově byla Wonder Woman po celou dobu nádherná. Fakt hezky zpracované. Co víc k tomu říct :D

U Saku jsem přišla na Star vs. The Forces of Evil a vcelku mě to zaujalo :D Viděla jsem zatím jen polovinu první série, ale průběžně si to pouštím ve volných chvílích. Nějak nevím, co k tomu říct. Na animáky se asi nikdy nepřestanu dívat (k všeobecnému zhrození/pobavení mých rodičů.)

What is it? Oh, this? Yeaaaah změnila jsem /opět/ "design" a nom. Ano. It's my bad habit. Ale co už. Změnila jsem to tu na hipsterský koutek. /lol/ Nevím, docela se mi to líbí, je to jednoduché a ucházející. uvidíme jak dlouho to tu vydrží :D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 26. august 2017 at 10:54 | React

Taky jsem maturovala z němčiny. Vlastně jenom z němčiny, u angličtiny jsem naznala, že z toho maturovat nemusím, když ten jazyk používám častěji. Tak jsem se vybičovala a celý čtvrťák dělala na němčině XD jsem sebevrah.
Doufám, že ti to dobře vyjde. A výletování je fajn ;)

2 Nauesin Nauesin | Web | 26. august 2017 at 11:00 | React

[1]: no, s mojí angličtinou to bylo tak, že já ji měla povinně, protože jsem byla v anglické třídě. Ve skutečnosti jsem "maturovala" ze dvou aj dokonce, no měla jsem. Dělala jsem teda tu státní, povinnou a vzala jsem si ještě školní, ale tu jsem nahradila CAEčkem, takže to byl pro mě vcelku win :)

3 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | Email | Web | 26. august 2017 at 12:20 | React

Držím palce s maturitou. Mě už z té poslední státnice začíná seriózně hrabat.

A jsem ráda, že jsem byla tvůj dealer slečny Motýlové, ono je to totiž taky boží. ^^ Třeba Princess Pony Head je suprová. :D

4 Alethea Alethea | Web | 26. august 2017 at 15:35 | React

Gratulujem k prijímačkám a držím palce ešte k ďalším skúškam :) A neprokrastinuj! :D Viem, že je to lákavé, ale budeš sama sebe potom vďačná, že si odolala :)

5 Nauesin Nauesin | Web | 26. august 2017 at 16:33 | React

[3]: já se fakt nedivím no :D
děkuju.
Jo ta je super :D

[4]: >< no jooo no

6 Michelle Michelle | Web | 27. august 2017 at 11:09 | React

Naprosto ti rozumím, když jsem se učila na maturitu, taky jsem dělala všechno možný, jenom abych si k tomu vážně nemusela sednout :D Můj pokoj byl uklizenější než kdy jindy :D.
držím palce, jak s maturitou, tak s vejškou :) kam jsi se hlásila? :)
Letos jsme s kamrádkama taky byli na Moravě, ale Lednici jsme bohužel nestihli :(

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement