I will flip my shit if someone has troubles viewing this layout.

Úvodní slovo

6. june 2017 at 21:26 | Nauesin
Opravdu jsem už ztratila ponětí o tom, kolik blogů jsem za sebou nechala ležet v troskách po pár měsících za celou dobu své blogové existence.

Chtěla bych dostat svůj /yet another/ nový start, začít pěkne od začátku. Doufám, že se mi s tímto blogem podaří to, co se mi ještě nikdy nepodařilo. Psát si deníček.

Vždycky jsem obdivovala lidi, kteří jsou schopni si deníček psát pravidelně každý den. Ptala jsem se vždy sama sebe, jestli je jejich život o tolik zajímavější než ten můj.

Každopdádně, slibované úvodní slovo.

Pro začátek bych se chtěla představit: Mé reálné jméno je natolik nudné a obyčejné, a proto bych ráda, kdyby jste mě adresovali jako Nauesin, mým dračím jménem.

Věřím, že můj reálný věk je vzhledem k tomu, že se pohybujeme na internetu, zcela irelevantní. Můj mentální věk se ovšem pohybuje podle situace někde mezi 10 lety uvzatého dítěte a 30 lety dospělého člověka, co má vzato, že od života už nemůže očekávat nic, co by ho překvapilo.

Ačkoliv ještě nejsem ani zdaleka natoli stará, abych rozdávala moudra, budu se o to na stránkách tohoto deníčku někdy pokoušet, prosím o prominutí.

Co se mých koníčků týče... nejsem nijako zajímavý člověk, opravdu. Spousta věcí mne rychle nadchne, leč delší pozornost si u mě udrží málo věcí. Nesportuji. Občas se pokouším o kreativní věci jako malování a kreslení, jednu dobu jsem byla zapálená do cosplaye, ta doba taky pomynula. Nikdy jsem nedokončila žádný cosplay. Ano, sleduji anime, leč v poslední době ne tak pravidelně, jako to bylo v dobách minulých. Koukám se na seriály, leč spoustu z nich jsem nikdy nedokoukala. Hraju hry. Nepovažuji se za "gamer girl", ale sem tam si něco zahraju. Už skoro rok jsem závislá na Overwatchi. Ráda čtu. Nebo bych to alespoň ráda řekla. Pravda je taková, že už dlouho jsem se nenehala do žádné knížky vtáhnout natolik, abych ji dočetla. Před lety jsem psala drabble a krátké povídky. Sebekriticky uznávám, že mi to šlo. Dnes už mě múza opustila. Zajímám se o psychologii, jak s žertem rádá říkám, chtěla bych se stát Hanibalem (jenže nikdo moje reference nechápe)

Mám ráda vonné tyčinky a svíčky. Mí rodiče si vždy stěžují, že jim zase hoří byt.

Může to znít jako strašné cliché, ale jsem denní snílek a beznadějný romantik.

Mám ráda hororové filmy a sci-fi.

Miluju bouřky, západy slunce a procházky klidným večerním městem.

Jsem introvert. Ráda pozoruju lidi, analyzuju je a naslocuhám jim. Nejsem však dobrá ve zpětné reakci.

Stále se učím, jak být zodpovědným dospělým.

Miluju kočky. Možná proto, že se s nimi dokážu ztotožnit. Do budoucna chci kočku a hada nebo gekončíka.

Myslím, že to by pro začátek stačilo. Ozvu se zase někdy :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kristýna Kristýna | Email | Web | 28. june 2017 at 20:41 | React

Můžu ti říct, že jsme si v mnoha věcech podobné :) také jsem milovník koček, také jsem introvert, také miluji vonné svíčky a také už jsem nechala ležet ladem pár blogů, ke kterým jsem se nikdy nevrátila.. to bylo ale před delší dobou a momentálně zakládám blog o mnohem "důležitěšjí" ale také zajimavější věci, než je deníčkování.. vzhledem ke tvé zálibě v hororech a sci-fi by tě to mohlo i zaujmout ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement